Dlaczego my?

Co jakiś czas ktoś obiecuje gruszki na wierzbie, naukę bez uczenia się, kilka razy szybciej, podczas snu, lepiej, łatwiej, taniej…. Wykorzystujemy głównie metodę komunikatywną, która pozwala na wszechstronny rozwój językowy z naciskiem na samodzielną komunikację w języku obcym. Tematy i związane z nimi słownictwo zawarte w podręcznikach i wykorzystywane podczas zajęć są dostosowane do potrzeb słuchaczy, dzięki czemu nauka w naszej szkole daje praktyczną wiedzę, która pozwoli na swobodne poruszanie się w środowisku zawodowym czy na wakacjach.

Prowadzimy kursy dla dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach nauczania – od początkujących, aż do przygotowujących do otrzymania certyfikatów Cambridge. Lektoraty prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Kursanci łączeni są w niewielkie grupy dobierane według dwóch kryteriów: wieku uczącego się oraz jego poziomu zaawansowania językowego, określanego testem kwalifikacyjnym. Dlatego każdy jest w stanie znaleźć grupę odpowiadającą swoim umiejętnościom.

Głównym naszym celem jest uzyskanie wysokiej i stałej skuteczności nauczania. Cel ten w znacznym stopniu udało nam się osiągnąć dzięki starannemu doborowi kadry lektorów. To właśnie nasi lektorzy, a nie sprzęt, wyposażenie czy reklama stanowią o naszym sukcesie. Wszyscy lektorzy są pasjonatami nauczania i posiadają niezbędne formalne kwalifikacje do skutecznego nauczania. Są to dyplomy magisterskie filologii angielskiej i germańskiej lub certyfikaty CELTA, TESOL i TOEFL.

To się opłaca:

2 x taniej niż korepetycje!

25,83 zł za 45 minut nauczania!